BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Savaş Nakliyat

Savaş Nakliyat

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi, uzun yıllardan bu yana tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Tecrübeli kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile size en kolay ve konforlu taşıma hizmetini sunmayı arzuluyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat, ev ve ofis taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en özenle taşınacağına garanti veriyoruz. Ayrıca Savaş Moving, sigortalı nakliye hizmeti ile değerli eşyalarınızı koruma altına alıyor.

Firmamız evden eve nakliye dışında fuar, villa ofis, ve depolama taşıma gibi çeşitli taşınmalarda da yanınızdadır. Nakliyat Kalite standartlarda kurumsal yapısı, deneyimli ve uzman hizmet ön görüsü ile saygılı, güler yüzlü personeli ve uygun ölçülerde fiyatlarıyla, eşyalarınıza sahip çıkarak bir firma ile çalışmak için doğru yerdesiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma’yı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Eşyaların taşınma süresi boyunca müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar, müşterinin yanında olur ve müşterinin çıkarlarını korumayı kendine görev bilir. Kurulduğu tarihten bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan Savaş Moving, bu doğrultuda bünyesine uzman personeller katmış, araçlarını yenilemiş ve gelişimini katlayarak ilerlemektedir.

Geniş araç filosuna sahip ve Ataşehir Nakliyat araç parkında sürekli hazır halde bulundurduğumuz nakliyat araçlarımızla 7/24 hazır halde hizmetinizdeyiz. Araçlarımız arasında asansörlü araçlarımız mevcuttur. Bu sayede Savaş ev ofis taşıma, asansörlü taşımacılık hizmetleri de sağlamaktadır. Bunun yanında her türlü nakliye işleri için farklı çeşitlerde araçlarımız vardır. Örneğin 1 , 1+1, 2+1 3+1, 4+1, 5+1 gibi farklı farklı ebatlarda ve farklı yüklere göre araçlarımız vardır.

Yaptığımız işlerde  ne malzemeden ne araçlarımızdan ne de personel sayısından kaçınmayız. Yapılan işin en kaliteli ve en kısa sürede zarar görmeden nasıl yapılacağına odaklanırız. Verdiğimiz hizmetler arasında Sigortalı ve Garantili Nakliyat hizmeti de mevcuttur.

Hizmetlerimiz
Evden Eve Nakliyat
Ev Ofis Taşıma
Depolama
Uluslararası Taşıma
Asansörlü Taşıma

Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve daha fazla bilgi edinmek için ilgili web sitesini yukarıda oluşturulmuş link metni aracılığı ile ziyaret edebilirsiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel : 0850 888 54 80
Gsm : 0532 566 54 80
Mail : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL