BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Asentur Evden Eve Nakliyat

Asentur Evden Eve Nakliyat

Asentur Nakliyat’ı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Eşyaların taşınma süresi boyunca müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar, müşterinin yanında olur ve müşterinin çıkarlarını korumayı kendine görev bilir. Kurulduğu tarihten bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan Asentur Nakliyat, bu doğrultuda bünyesine uzman personeller katmış, araçlarını yenilemiş ve gelişimini katlayarak ilerlemektedir.

Geniş araç filosuna sahip ve Asentur evden eve nakliyat araç parkında sürekli hazır halde bulundurduğumuz nakliyat araçlarımızla 7/24 hazır halde hizmetinizdeyiz. Araçlarımız arasında asansörlü araçlarımız mevcuttur. Bu sayede ev ofis taşıma, asansörlü taşımacılık hizmetleri de sağlamaktadır. Bunun yanında her türlü nakliye işleri için farklı çeşitlerde araçlarımız vardır. Örneğin 1 , 1+1, 2+1 3+1, 4+1, 5+1 gibi farklı farklı ebatlarda ve farklı yüklere göre araçlarımız vardır.

Yaptığımız işlerde  ne malzemeden ne araçlarımızdan ne de personel sayısından kaçınmayız. Yapılan işin en kaliteli ve en kısa sürede zarar görmeden nasıl yapılacağına odaklanırız. Verdiğimiz hizmetler arasında Sigortalı ve Garantili Nakliyat hizmeti de mevcuttur.

Hizmetlerimiz
Evden Eve Nakliyat
Ev Ofis Taşıma

Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve daha fazla bilgi edinmek için ilgili web sitesini yukarıda oluşturulmuş link metni aracılığı ile ziyaret edebilirsiniz.