BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Forces Asansör Hizmetleri Hakkında

Forces Asansör Hizmetleri Hakkında

Forces Asansör Hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz müşteri temsilcileri ile hemen irtibata geçiniz. Kurulduğu 2010 yılından beri bugüne kadar edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerle müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca hedeflerinin önceliği müşteri memnuniyetidir. Bunun için kalite odaklı çalışmaya özen ve gayret göstermektedir. Aynı zamanda yük asansörü, engelli asansörü, yük platformu, araç platformu, araç asansörü, makaslı lift ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemelerden üretimini yapmaktadır. Bu sayede yükleri güvenli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlanmaktadır.

Forces Makina Firması^ndan araç asansörü, yük asansörü, yük platformu ya da araç platformu hizmeti almak için  https://www.forcesmakina.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz iletişim numaraları ile firma yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Forces Asansör Hakkında

Forces Makina ve asansör firması sektörde kurulduğunda beri verdiği ekonomik ve kaliteli hizmetleri sayesinde başarıya ulaşmayı başarmıştır. Bu sayede diğer firmalar arasında en çok tercih edilen lider firma olmayı başarmıştır. Özellikle yapmış olduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır:

  • Yük Asansörü
  • Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)
  • Araç Asansörü
  • Makaslı Lift
  • Araç Otopark Sistemi
  • Engelli Asansörü
  • Tır Rampası

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Platformu

Yük Platformu kaldırma kapasitesi sayesinde birden fazla parça yağ içerisinde olduğu için aşınma ve yıpranma olasılığı çok azdır. Makine içinde kullanılan yağlar uzun ömürlü olduğundan kullanımı basittir. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile beraber yükü kaldıramayacağından dolayı kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma durumlarında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük ölçüde engellemektedir. En üst katta makine dairesine ihtiyaç duyulmaması sayesinde mimari açıdan bakıldığında en çok tercih edilen asansördür. Ayrıca tüm asansörleri alanında uzman bir kadro ile profesyonel bir şekilde üretimi yapılmaktadır. Özellikle her ihtiyaca yönelik kaliteli ve ekonomik asansör ve platformlar için hemen firma ile irtibata geçebilirsiniz.