BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Forces Makina Hakkında Bilgi

Forces Makina Hakkında Bilgi

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler için Forces Makina ile irtibata geçiniz. Hayatımızda asansörlerin önemi saymakla bitmez. Hayatımızın her alanında bize kolaylık sağlayan teknolojik sistemlerdir. Her geçen gün artan nüfustan ötürü insanların hem araçlarını hem de eşyalarını koyacak alanlar sınırlı olmaya başlamıştır. Bu nedenle asansörler kurtarıcı olmuştur. Bu asansörlerden biri de yük asansörüdür.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Malzemeleri veya araçları emniyetli bir şekilde taşımak gerektiği zaman yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeler kadar insanları da yüklerle birlikte taşımaktadır. Günümüzde genellikle binalar çok katlı olduğundan dolayı tüm binalar için yük asansörü gereklilik haline gelmiştir.

Yük asansörü istediğiniz zaman min-max yüksekliği, platform ebadı ve yükün miktarı bildirilmelidir. Böylece asansör doğru bir şekilde projelendirilir. Ayrıca doğru teklif verilmesi sağlanmış olur. Bu bilgiler doğrultusunda en uygun sistem için teklif verilmektedir.

Asansörlerin; temel içerisine veya temel üzerine montajı  yapılabilmektedir. Her boyut, ebat ve tonda hidrolik veya halatlı yük asansörü imalatı mümkündür.  Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri çok uygundur.
Öyle ki 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle güvenli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanmaktadır.

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina firması, uzun yıllardan günümüze kadar pek çok asansör çeşitleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir.  Yüksek katlı olan otoparklarda araçların alt ve üst katlar arasında basit bir şekilde hareket etmesini sağlayan teknolojik sistemlere yük asansörü denilmektedir. Ayrıca en garantili ve en kaliteli malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Böylelikle araç asansörlerinin daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Forces Makina, kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ile kanıtlayarak sektörünün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır. İlk önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve çalışmalarında da kalite odaklı olmaya özen göstermektedir. Yük asansörü dışında araç asansörü ve makaslı lift üretimi de yapmaktadır.

Sizinde asansöre ihtiyacınız varsa eğer Forces Asansör firmasından teklif alabilirsiniz. Bunun için ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Böylece firmanın ürünleri hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com