BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

İngilizce Kursları İş İngilizcesi

İngilizce Kursları İş İngilizcesi

İngilizce Kursları

İş İngilizcesi günümüzün en değerli ve oldukça öneme sahip dil eğitimlerinin başında gelmektedir. Hızla büyüyen iş dünyasında uluslararası marka olma yada uluslararası ticarette boy gösterme hedefi sektörel olarak İngilizce bilmeyi ve akıcı olarak İngilizce’yi kullanmayı gerektirmektedir. İş İngilizcesi olarak adlandırılan ve akıcı konuşma, okuduğunu anlama ve yorumlama, dinleme becerilerini geliştirme, akademik metin ve yazışmalarda akademik tercüme gerçekleştirme gibi becerilerin yanı sıra bir çok beceri dersleri de bu program çerçevesinde özel olarak istek doğrultusunda öğrenciye verilebilir. Bu eğitimler;

1-) İngilizce Cv Hazırlama
2-) Etkili İngilizce Yazışma Teknikleri (Mektup, Mail, Sunum, Teklif)
3-) Etkili İngilizce Konuşma Teknikleri (Telefon, Toplantı, Sunum)
4-) Finans İngilizcesi
5-) Tıp İngilizcesi
6-) Hukuk İngilizcesi
7-) Turizm İngilizcesi
😎 Kişisel Gelişim İngilizcesi
9-) Pazarlama ve Satış İngilizcesi
10-) İngilizce Toplantı ve Sunum Yönetimi
11-) Hizmet İçi Eğitimler 

Ve bunun gibi bir çok alanda kurumlara özel yada kişisel taleplere özel İş İngilizcesi programları hazırlayabilmekte ve eğitimlerini ister kendi kurumunuzda yada eğitim binalarımızda verebilmekteyiz.

Sizde alanınız ile ilgili İngilizce eğitim almayı yada personelinize İş İngilizcesi eğitimi aldırmayı planlıyorsanız bu alanda uzun yılların tecrübesi ve deneyimi olan eğitim kurumlarını tercih edebilirsiniz.