BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Otomatik Çember Makinesi AM-650ARP

Otomatik Çember Makinesi AM-650ARP

Otomatik Çember Makinası modelleri, kullanım kolaylığı ve teknolojik özelleri nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Polipropilen çember çeşitleri, 5-8-10-12-16 mm ile kullanılabilen, ısı ile kaynatma yapıştırma özelliği bulunan bu otomatik çemberleme makinası dakikada 50 adet paketleme hızına sahiptir.

Hassas performans için için servo motorlar kullanılmaktadır. Geniş kapsamlı elektronik gerilim kontrolüne sahiptir. Kemer Boyutu W: 150mm x H: 400mm  arasında ayarlanabilir. Otomatik Çember Makinaları hakkında detaylı bilgi almak için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Uygar Çember, yıllarca bu sektörde hizmet vermiş genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız, aynı işi yapan diğer firmalardan farklı bir çalışma anlayışı içerisinde olmaktır. Sektörümüze yeni ve profesyonel bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz. Müşteri taleplerini ve rakiplerin gelişimini sürekli izleyerek çalışma stratejimizi belirliyoruz. Hızlı değişim gösteren iş çevresinde müşteri tatmini ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmet üretiminde ileri teknolojinin avantajlarını kullanmayı ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Satış sonrası gelişmeleri takip ederek paylaşımlarda bulunarak, ilgilenmenin ötesinde beraber düşünmeyi ve paylaşmayı seçerek, mevcut ve potansiyel kullanıcılarının taleplerini tespit etme çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz. Bu talepler doğrultusunda ‘’ürün ve yüksek kalitede hizmet’’ çalışmalarına yön vermekteyiz. Dünden bugüne, bugünden yarına uzanan yolda çizgimizi kaybetmeden hedeflerimize koşmaktayız. Hızla değişen teknolojinin yakından takibinin ülkemiz için olan önemini biliyor ve başarı için hedef, hedef için ise çok çalışmanın gerektiğine inanıyoruz.