BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Ümraniye Araç Ekspertiz Firması

Ümraniye Araç Ekspertiz firması, kurulduğu günden bu güne kadar sağlamış olduğu güvenilir, tarafsız ve de kaliteli ekspertiz hizmetleri ile sektörde her yıl daha da fazla ilerlemiştir. Bu sayede lider firma konumuna yükselmeyi başarmıştır. Ayrıca son teknoloji donanımlı cihazları ve işinde tecrübeli çalışanları ile profesyonel bir hizmet vermektedir. İkinci el araçlarınızın kontrol ve testleri gerçek doğruluk ve sıfır hata payı ile yapılmaktadır.

Üç farklı ekspertiz paketi sunmaktadır Boya Kaporta, Full Ekspertiz ve Motor Mekanik’tir. Bu hizmet paketlerinin fiyatları yapılan testlere ve işlemlere göre belirlenerek fiyatlandırılmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için bağlantıya tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Özellikle düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Başka bir deyişle alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin bilgilenmesini sağlamaktadır. Üstelik bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Böylece Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr Ümraniye oto ekspertiz firması araç alım satımlarınızda Türkiye’nin ilk TSE Belgesine sahiptir. Aynı zamanda güvenilir ve detaylı incelemeyi en yeni teknik donanımlara sahip araç ve gereçler ile gerçekleştiren firmadır.

Araçlara yapılan bakımları veya değişen parçaları kimi zaman anlamak oldukça zordur.  Hele ki yeni bir araç satın alacaksınız ve sizin için ciddi olan bir yatırım yapacaksınız ne ile karşı karşıya olduğunuzu anlamak istersiniz bu durum herkes için aynıdır.

Araç Ekspertiz Testleri

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Ümraniye oto ekspertiz firması, yaygın bayi ağı ile en iyi şekilde ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Daha ayrıntılı Bilgi ve Danışmanlık için Firma ile irtibata geçebilirsiniz.