BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Albaylift Asansör Firması

Albaylift Asansör Firması

Asansör sözcük anlamı olarak insan ya da taşıma amacıyla kullanılmakta olan bir araç anlamında kullanılmaktadır. Asansör ilk olarak 19. yüzyılda kullanılmıştır. Fabrikalarda ve de maden ocaklarında kömür vb. gerekli malzemelerin taşımacılığı için yük asansörleri kullanılmaktaydı.

İnsan asansörü, binalardaki insan yükünün katlar arasında ulaşımını sağlama amacıyla dikey olarak hareket eden asansörlü taşımacılık aracıdır. 100 kg  ile 2500 kg  arasında taşıma kapasitesine sahip olan insan asansörleri bulunmaktadır.

Albaylift İnsan Asansörleri kalite bakımıyla diğer asansörlere kıyasla farkını ortaya koymaktadır. Genç, dinamik ve işinde uzman çalışanları ile son teknoloji sistemlerinden de faydalanarak firma bünyesinde sürekli olarak gelişmeyi hedeflemektedir.

Albaylift iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir.