BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması; Dr ekspertizin bayilerinden biridir. 2. el araç almak isteyen kişilerin uğrak noktası olan Dr ekspertiz kaliteli ve köklü hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Araç satın alacak kişiler araçla ilgili en doğru ve net bilgiye ekspertiz incelemesi sonucunda verilen raporla ulaşabilmektedir.

Bu sebeple de kişiler aracı almadan önce tarafsız bir ekspertiz firması arayışına girebilmektedir. Dr ekspertiz de kaliteli ve tarafsız raporu ile müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Sizde bir ekspertiz firması arıyorsanız hemen Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

https://www.otoekspertizumraniye.com/

0216 365 01 06

Araç Ekspertiz

Bazen aldığınız araç sandığınız kadar sorunsuz olmayabilir. Ayrıca sahte rapor düzenleyen veya satıcıyla anlaşmalı dolandırıcı ekspertizlere dikkat edin! Çünkü aldığınız araç çekme belgeli ya da pert olması yüksektir. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşamamak için, kendi işinde profesyonel oto ekspertiz firmaları ile çalışmanızı öneririz.

Aynı zamanda dış görünüşünde herhangi bir sorun olmadığını düşünerek aldığınız araçlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iç aksamlarında kazası olduğu için değişen parçalar ve belirsiz alanlarda boyalarında sorun olması sizin bilinciniz dışında yatırım yapmanıza neden olabilmektedir. Çünkü aldığınız eksper hizmeti aracı alıp almamanız konusunda yardımcı olmakta ve size yol göstermektedir. Tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçiniz.

Yetkili ve Etkili Oto Ekspertiz. Ayrıca tüm testlerimizi eğitimli profesyonel kadromuzla hızlıca yapıyoruz.

Aynı zamanda tecrübeli, dinamik ve çalışma ahlakı olan genç bir ekibiz. Ayrıca teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Ümraniye Oto Ekspertiz Şirketleri

Araç alım satımlarınızda ekspertiz firmaları ile görüşüp detaylı analiz için raporlama istemeniz gerekmektedir. Yatırım yapacağınız aracın mutlaka daha önce hangi aşamalardan geçtiğini görmelisiniz. Değişen boya var mı parçası vs. ne durumda olduğu kaç km olduğu kazası olup olmadığı pert kaydı mevcut mu gibi onlarca bilgiyi size vermektedirler.  Ümraniye oto ekspertiz firması tarafız güvenilirdir.  Aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE Belgeli oto ekspertiz firmasıdır. Ayn zamanda Dr oto bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir. Sonuç olarak ayrıntılı bilgi ve danışma için aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.