BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Beydağı Motors Bakırköy Hakkında

Beydağı Motors Bakırköy Hakkında

Bakırköy Kiralık Araç firması olan Beydağı Motors Bakırköy Sahili’nde yer almaktadır. İhtiyaçlarınız dahilinde günlük, haftalık, aylık yada yıllık olarak araç kiralama hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda günlük gezilerinizde yada haftalık şehir dışı turlarınızda araba kiralama imkanınız vardır.

Beydağı Motors Bakırköy

Her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları bulabileceğiniz Beydağı Motors’tan araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizin olması yeterlidir. Bu sayede istediğiniz gibi bir araca kısa süreli olarak sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman firma sahipleri de araç satın almak yerine araçları kiralamayı tercih etmektedir. Çünkü araç satın alma maliyeti ile kiralamanın maliyeti hesaplandığında kiralama daha uygundur. Firma sahipleri de bu sebeple filo kiralama hizmetinden yararlanmaktadır.

Kısacası, Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri;

Ataköy kiralık araç
Taksim kiralık araç
Bakırköy kiralık araç
Beşiktaş kiralık araç
Beyazıt kiralık araç
Beyoğlu kiralık araç
Eminönü kiralık araç
Etiler kiralık araç
Sarıyer kiralık araç
İstanbul Havaalanı Kiralık Araç

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com

Araç Kiralamak Hakkında

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir. Hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.

Araba kiralama ile insanlar kısa sürede araç sahibi olmanın zevkini yaşamaktadır. Bir gezide, piknikte yada uzun yolculukta insanlar araba kiralama ihtiyacı duyabilmektedir. Özellikle uzun yolculuğa gidecek kalabalık aileler otobüs bileti almaktansa araba kiralayıp gitmeyi daha çok tercih etmektedir. Düşünüldüğünde uzun yolculuk için gidiş dönüş şeklinde alınacak olan biletin fiyatı ile araba kiralamanın arasında fark olabilmektedir.

Kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmektir. Böylelikle istediğiniz yerde mola verebilirsiniz. Aynı zamanda yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.