BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Dpf Çınar Makina Firması

Dpf Çınar Makina Firması

Avrupada hemen hemen her garaj da olması gereken ürünlerden birinin de partikül yıkama makinası olduğunu biliyor muydunuz ? Dpf Çınar Makina Firması bu ürünü Türkiye’de tanıtan markalardan biri kısa sürede sektörde dev haline gelmeyi başaran Dpf Mac Çınar Yurt dışı ihracatı konusunda da uzman. Profesyonel kadrosu ve hızlı çözüm önerileri ile müşterilerinin de beğenilerini kazanıyor. Sizlerde bu konuda uzman bir danışana ihtiyaç duyuyorsanız Dpf Mac genç ve dinamik kadrosu ile sizlerle.

Dpf Çınar Makina Firması

Partikül temizleme makinesi (Dpf Cleaning Machine) konusunda sektörün aranılan isimleri arasında yer almayı planlayan Çınar Makine Dpf Mac yılların bilgi ve birikimleri ile alanının en iyileri olma yolunda hızlıca ilerliyorlar.

Dpf Mac tıkanan araç filtreleriniz için harika çözümler sunuyor; Peki filtreler neden tıkanıyor ? İşte cevabı ;

DPF motordan gelen zararlı gaz ve partikülleri tekrar yanma işlemine alsa da, bu parça belli bir zaman sonra dolar ve tıkanır. Motor yağından kaynaklanan kül ve kurum, motordan gelen kirli parçalar, kalitesiz yakıt tüketimi DPF’nin tıkanmasının başlıca sebeplerindendir. Araç üreticileri bu parçayı belli aralıklarla yüksek sıcaklık üreterek kendisini temizlemesi için tasarlamıştır. Bu işleme rejenerasyon denir. Fakat bir süre sonra filtrenin tamamıyla dolması ile rejenerasyon işe yaramaz hale gelir. Bu aşamadan sonra DPF’in temizlenmesi ya da değiştirilmesi gereklidir.

Dpf Ürün Özellikleri

150 cm’e kadar partikül ve katalizör bağlama özelliği
* 40..80 mm çapa kadar bağlama aparatları
* Su akış hızını otomatik elektrikli vana ile ayarlama özelliği
* Su akış gücü max. 0-12 bar özelliği
* Sensör ile tank ve su seviye kontrol sistemi
* Rezistans koruma sensörü
* 220 volt AC çalışma (İsteğe bağlı 220V)
* 5-10 bar arası kompresör ile çalışma
* Temizleme esnasında yumuşamış olan kirliliği hava desteği ile dışarı atabilme

Kabinli makinemize, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik yapılmaktadır.
Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır. Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizler.
Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi çok kısa bir sürede temizliyoruz.
Kabinli DPF Partikül Temizleme Makinesi (DPFMAC SPEED2500) tüm marka ve model araçlarla uyumludur.