BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Bi Oto Ekspertiz Ümraniye

Bi Oto Ekspertiz Ümraniye

Bi Oto Ekspertiz Ümraniye, Ümraniye ve çevresinde hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Bi Oto Ekspertiz İstanbul’un hemen her bölgesinde bayisi bulunan bir firmadır. 2. el araç satın almak isteyen kişilerin kesinlikle araçla ilgili bilgilere erişebilmesi için ekspertiz hizmeti alması gerekir.

Bi oto ekspertiz Ümraniye; alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile kusursuz ve tarafsız ekspertiz raporu hazırlamaktadır. Ekspertiz hizmetinde motor testi, beyin testi, fren testi, değişen parçası olup olmadığı, boya ve kaporta incelemesi gibi bir çok incelemeyi yaparak rapor oluşturur. Oluşturduğu bu rapor kişiye yazılı ve sözlü olarak sunar. Kişi araçla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaştıktan sonra aracı alıp almama konusunda daha net bilgiye ulaşır ve daha bilinçli bir karar verir.

Oto Ekspertiz Firmaları

Oto ekspertiz firmaları aracınızın her noktasına bakarak ve son teknolojik cihazlarla testler yaparlar. Sonra  size detaylı bir rapor vermektedir. Aracınızı son teknolojik cihazlarla test ederek çok kısa süre içerisinde hem sözlü hem de yazılı olarak rapor vermektedirler.

Yatırım yaparken alacağınız aracın her bir detayını en ince ayrıntısına kadar bilmek herkesin hakkı. Boyası var mı değişen parçası var mı kazası mevcut mu hasar kaydı var mı ve daha onlarca sorunuza yanıt bulabileceğiniz raporlama sistemi en teknolojik araçlarla Bi Oto ekspertiz Ümraniye’de. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için https://www.otoekspertizumraniye.com/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz

Bi oto ekspertiz Ümraniye ile profesyonel bir şekilde oto ekspertiz hizmeti verilmektedir.  Aynı zamanda alanında uzmanlaşmış olan kişiler inceleme, test, tetkik ve değerlendirme yapmaktadır. Oto ekspertiz hizmetinin tamamı son teknoloji bilgisayarlı cihazlarla yapılarak detaylı bir oto ekspertiz raporu oluşturmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında doğru bilgi sahibi olunmasını hedeflemektedir. Böylece yatırımınızı doğru ve kusursuz bir araca yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz, son teknoloji cihazları ile tüm gerekli tetkik, analiz ve incelemeleri yapmaktadır. Sonuç olarak aracın mevcut durumu hakkında size yazılı rapor oluşturmaktadır. Aynı zamanda sözlü bir şekilde rapor uzman personeller tarafından aktarılmaktadır.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, mesleki yeterliliğe sahip uzman ve profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.