BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara‘nın en kaliteli ve  en güvenilir bir yurdudur. Yurt 1993 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Üniversite eğitimi almak için Ankara ‘ya gelmiş olan kız öğrencilerine barınma hizmeti sağlamaktadır. Ülkü Ankara Kız Yurdu tüm okullara kolay bir ulaşım sağlamaktadır. Yurt çoğu fakülteye 10 15 dk lık yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda metro ve otobüs duraklarına da 2 dk yürüme mesafesindedir. Odalarda 24 saat sıcak su, ısınma , wifi hizmeti bulunmaktadır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara  Kız Öğrenci Yurdu Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Çünkü sağlığınız bizim herşeyden önemlidir.

Oluşturulmuş olan https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ linkine tıklayarak Ülkü Kız Yurdu‘nun internet sayfasına hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve yurt hizmetleri hakkında detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz.

İletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay, Bakanlıklar /ANKARA

Tel: 0 532 165 59 10

Yurtta Kalmanın Avantajları

Üniversite öğrencilerinin çoğunlukla tercih ettiği bir seçenek yurtlardır. Çünkü öğrenci evlerinde yaşamak oldukça zordur. Yemeği, çamaşırı, temizliği derken birde ek kira haricinde faturalar da eklendiği için sıkıntılı günler yaşanabilmektedir. Ayrıca evdeki işlerden dolayı derslerine ayırdıkları zaman daha kısadır. Bu nedenle yurtta kalmak her açıdan daha avantajlıdır.

Aynı zamanda yurtta kalmanın sosyal açıdan da avantajları da vardır:

Diğer bölümlerden arkadaş olması,

Sınav dönemlerinde not sıkıntısı çekmezler.

Paylaşım ve Dayanışma

Toplu yerde yaşama alışkanlığı.

Ankara’da bir üniversite kazandıysanız ve yurt arayışınız var ise Ankara Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.