BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez Firması

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez Firması

Dr oto ekspertiz Ümraniye Merkez firması Ümraniye’de yer almaktadır. Konusunda uzman kişiler tarafından aracınıza gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye güvenerek aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Dr oto ekspertiz Ümraniye araçlarınızla ilgili teknik bilgiye sahip personeller ile kusursuz hizmet vermeyi her daim bir görev olarak benimsemiştir. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Modern ekipman ve cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi hız ile birleştiren Dr oto ekspertiz ile irtibata geçip araçlarınızın tamirini, bakımını ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz

2.el araç alırken çok dikkat etmeliyiz. Aracın başından kaza geçmiş mi kaportası boyanmış mı frenleri ne durumda bunlar ilk düşündüklerimiz. Oto ekspertizler ikinci el bir aracın ne durumda olduğunu size en küçük ayrıntılarına kadar bildirirler. Bundan dolayı aracınızı baktırdığınız oto ekspertiz çok önemlidir. Çünkü ekspertizin raporlarına göre o aracı alıp almamaya karar veririz.

Maltepe oto ekspertiz aracınızın motoruna, beynine, frenlerime, kaportasına , aracın başından kaza geçmiş mi ve bunun dışında daha pek çok  şeye bakarak size hem yazılı hem de sözlü olarak rapor vermektedir. Pilot Garage bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir.

Oto ekspertiz ümraniye olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Bu hizmetten almak için  web sitesine tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez

Ümraniye oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya  Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Temiz ve daha az masrafı olan ikinci el araç almak ve sıfır araç almayı düşünmeyen kişiler için iyi bir seçenektir. Hem kullanışlı hemde bakımlı ikinci el araba satın alabilmek için de kesinlikle dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu unsurların göz önünde bulundurulması ilerleyen zamanlarda arabayla daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engellemektedir.