BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

En Kaliteli Ekspertiz

En Kaliteli Ekspertiz

En Kaliteli Ekspertiz firması; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz firması ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Oto Ekspertiz Bayileri

Dr araç ekspertiz; özellikle İstanbul’un hemen her bölgesinde hizmet veren köklü ve kurumsal firmadır. Sektörünün lideri olan Dr ekspertiz; ekonomik fiyatlı hizmetleri ile 2. el araç satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği firma olmayı başarmıştır.

2. el araç satın almak isteyen kişiler almayı düşündükleri araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak ister. Bu sebeple de ekspertiz hizmeti alması gerekir. Dr ekspertiz son teknoloji cihazları ve alanında uzmanlaşmış personelleri ile profesyonel bir şekilde araçların incelemesini gerçekleştirmektedir.

Özellikle Asıl merkezi Ümraniye’de oto ekspertiz olan Dr oto ekspertiz; Tuzla oto ekspertiz, Çekmeköy oto ekspertiz, Kavacık oto ekspertiz, Pendik oto ekspertiz ve  Kaynarca oto ekspertiz gibi bayileri arasında size en yakın bayisine ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer bayileri için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti alacağınız araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi yapmaktadır. Aynı zamanda süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Kaliteli Ekspertiz

Araç alırken mutlaka oto ekspertiz firmasına göstermelisiniz. Çünkü aracın bilmediğiniz sorunları olabilir. Oto Ekspertiz firmaları aracın daha önce kaza geçirip geçirmediğine, kaportası boyanıp boyanmadığına, rot ayarlarının düzgün çalışıp çalışmadığına ve daha pek çok unsura bakmaktadırlar. Hatta Dr Oto Ekspertiz Ümraniye  firmasının bir şubesidir. Her bütçeye uygun oto ekspertiz kampanyaları mevcuttur. Tarafsız ekspertiz raporu almak ve alacağınız aracınızla ilgi bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ümraniye veya çevresinde oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91