BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Çınar Makina Dpf Mac Firması Hakkında

Çınar Makina Dpf Mac Firması Hakkında

Çınar Makina Dpf Mac Firması; Partikül temizleme makinesi (Dpf Cleaning Machine) Üretici Firması olarak, Partikül filtre ve katalizör Temizleme makinemiz Türkiye’de ve Avrupa’da çalışma ve temizleme özelliği açısından bir ilk özelliği taşımaktadır. Kullanılan temizleme ürününe endeksli AISI 304 Kalite olarak üretilmiştir. Ürünün tam temizleme ve reaksiyon ortamı sıvının 80 derece ısıya ulaşmasıyla gerçekleşmektedir.

Çınar Makina Dpf Mac Firması

Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Yurt dışında her garajda mutlaka bulunması gereken ürün ülkemizde o kadar revaçta olmasa da kullanıldığı alanlarda bir hayli etkili olduğu gözlemlenmiştir. Aynı zamanda imalatını da gerçekleştiren firmanın bir de Almanya şubesi var işlerinde büyük bir özenle çalışan ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firma için ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için https://www.dpfmac.com/en/contacts/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizel Partikül Filtresi Görevi Nedir ?

Dizel son işleme sistemi, hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak için tasarlanmışlardır. Ön-katalitik konvertör (Precat) ve bir katalitik konvertörden (ana dizel oksidasyon katalizörü + kaplanmış dizel partikül filtresi) oluşmaktadır.

Çalışma Sistemi Nasıl İşlemektedir ?

Katalizör Temizleme işlemi yapan makinelerin sistemi Dizel son işleme sistemi, hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak için tasarlanmışlardır. Ve ön-katalitik konvertör (Precat) ve bir katalitik konvertörden (ana dizel oksidasyon katalizörü + kaplanmış dizel partikül filtresi) oluşmaktadır.

  • Ana dizel oksidasyon katalizörü
  • Kaplanmış dizel partikül filtresi
  • Basınç boruları
  • Ön-katalizör (Precat)

DPF, silisyum karbürden yapılmıştır (SİC) ve soy metal ile kaplanmıştır. Hidrokarbonlar (HC), Karbon Monoksit (CO) emisyonlarını azaltmak için tasarlanmışlardır ve havaya kurumun atılmasını en aza indirmek için motor egzoz gazlarından partikülleri toplar. Kurum partikülleri, kaplanmış dizel filtresinin kanalları içinde birikir ve filtrenin tıkanmasını önlemek için düzenli aralıklarla yanarlar.

Partikül temizleme makinesi olan Dpf Mac Çınar Makine katalizör temizleme amacı ile tasarlanmış yurt dışına ihracat ta gerçekleştirerek sektörde lider konuma ulaşmıştır. Radiator cleaning machines 700 modeli bunlardan biridir.