BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Ankara’da Kız Yurdu Hakkında

Ankara’da Kız Yurdu Hakkında

Ankara’da kız yurdu denildiğinde akla ilk olarak gelen Ülkü kız Öğrenci Yurdu’dur. Kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile kız öğrenciler için ev ortamı sunmaktadır. Wifi, sıcak su, yemek ve temizlik hizmetleri sayesinde öğrenciler dersleri dışında başka ihtiyaçları için zaman harcamak zorunda kalmazlar. Ayrıca yurt ulaşım olarak rahat ve Üniversitelere yakındır.

Üniversite okumak için diğer illerden Ankara’ya giden öğrenciler için konaklayacak yer olan Ankara Kız Öğrenci Yurdu temiz, konforlu ve güvenlidir. Ailelerin de gözünün arkada kalmayacağı Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçmek için hemen iletişime geçiniz.

Kızılay Kız Yurdu 

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10

Yurt ile ilgili detaylı bir bilgi için bağlantı üzerine tıklayabilir ve detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz. Ankara Kız Yurdu Odaları görmek için linke tıklayınız.

Ankara Ülkü Kız Yurdu

Özelikle çocuklarını okuması için yuvalarından uzak bir yere gönderen aileler için bu durum, hem endişe verici hem de güvenli bir yer bulamama korkusudur. Ailelerin ilk önceliği güvenliği ve zorunlu ihtiyaçlarının konforlu bir şekilde sağlanmasıdır. Bu sayede öğrenciler derslerine daha iyi zaman ayırdıkları için verimli bir şekilde ders çalışabilirler. Bütün bu kriterlere uyan yurtlardan biri olan Ankara Kız Öğrenci Yurdu, tüm öğrencilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara’da yurt denildiğinde akla ilk gelen yurtlardan biridir. Profesyonel ve kaliteli hizmetler ile kız öğrencilerine ev ortamı sunmaktadır.

Yurtların Avantajları

Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Yurdun bulunmuş olduğu sokak boyunca Francise Cafeler, kurslar, mağazalar, eğitim kurumları bulunmaktadır.
  • Havaalanına ve otogara kolay ulaşım imkanına sahiptir.
  • Metroya 100 adım uzaklığındadır.
  • Güven Hastanesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
  • Tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dakika mesafededir.
  • TED Üniversitesi 200m mesafededir.

Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yurt tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca odalarda wifi, sıcak su ve her öğrenci için çalışma masası bulunmaktadır. Yurt çalışanları tarafından odaların ve ortak alanların temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hatta yurt hakkında detaylı bilgi elde etmek için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Böylelikle ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.