BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; üniversiteli kız öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği tüm taleplerini, isteklerini onların yerine düşünmüş, planlamış ve hayata geçirmiştir. Üniversite öğrencilerinin akademik gelişimlerini tamamlaması sırasında güvenilir, çağdaş, rahat ve sıcak bir aile ortamı içerisinde hissetmeleri için profesyonel ekibi ile daima destek olmaktadır.

Kızılay Kız Yurdu

Kızılay Kız Yurdu olarak da bilinen Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; 1993 yılında hizmete girmiştir. Ankara’da lider bir öncü yurttur. Misafir ettiği kız öğrencileri ülkenin geleceği olarak görmekte ve onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla en iyi şekilde hazırlanan odalarda öğrenciler ağırlanmaktadır. Özellikle Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nda hiçbir konfordan kaçınılmamış, bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir.
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nun kalite politikası nasıldır?

  • Kız öğrencilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, her daim gözden geçirilen hedefleri doğrultusunda barınma hizmetini gerçekleştirmek ve bu hizmeti geliştirmektir.
  • Doğru işe doğru insan atayan, çalışanları ile açık iletişimde olmaktadır. Ayrıca her seviyede eğitime önem vermekte olma ilkesini benimsemektedir.
  • Öğrencilerine ve ailelerine saygılı, güler yüzlü ve içtenlikle davranarak her konuda güven verebilmektedir.
  • Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmektedir.
  • Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmetlerinin sunumunda kullanmaktadır.
  • Var olan kaynakları optimum seviyede kullanmaktadır.
  • Oluşturulmuş olan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamaktadır.
  • Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamaktadır.
  • Bu günkü hizmet stratejisi, efor ve heyecanı ile hedeflerini sürekli geliştirme olduğunu daima hatırlamak temel kalite politikalarındandır.

Yurt imkanları öğrencilerin güvenliği ve konforu açısından çok fazla elverişlidir. Özellikle wifi, sıcak su, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bir yurtta olması gereken en önemli özelliklerdir. Aynı zamanda kişi sayısına göre farklı odalar mevcuttur. Aynı zamanda güvenlik açısından yurtlar, öğrenciler için en güvenli yerlerdir.

Bulunduğu şehrin dışında üniversite kazanan öğrencilerin aileleri için en büyük sorun, iyi bir yurt ararken yaşadıkları endişedir. Özellikle yurtta çocuğum güvende mi ? aç mı? derslerine vakit ayırabiliyor mu?  gibi sorulara içleri rahat etmektedir. Bir yurtta olmazsa olmaz dediğimiz hangi kriterler varsa Ülkü Kız Öğrenci Yurdu bu olanaklara sahiptir. Ve bununla birlikte tüm öğrencilerine bir ev konforu sunmaktadır.

Adres ve Telefon

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10