BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Forces Makina Hakkında

Forces Makina Hakkında

Forces Makina, 2010 yılının son çeyreğinde kurulmuştur. Ve bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift konusunda pek çok firmaya hizmet sunmaktadır. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak üretilen yük asansörleri, araç asansörleri, yük platformları fabrikamızda uzman ekibimizle üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Ekimizin hem üst hem de alt kadrosu sanayinin kaliteli ve yüksek kademeli personellerinden  oluşmuştur. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteğiyle Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

Forces Makina Araç Asansörü

Araç Asansörü, genellikle müteahhitlerin binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullandığı yöntemlerden biridir. Binaların alt katlarına araçların sağlıklı bir şekilde inmesini sağlayan ve hidrolik sistemle çalışan bir asansördür.

Emniyetli bir şekilde kullanılan bir çalışma sistemi vardır. Aracın içinde şoför ve üzerinde uzaktan kumanda bulunmaktadır. Kumanda sayesinde kepenk açılır ve araç bu şekilde içeri girmektedir. Şoför araç asansörünü kol mesafesindeki butona basarak yukarı ya da aşağı hareket ettirerek istediği kata getirir. Katta ki kepenk sistemini de uzaktan kumandayla aktif etmektedir. Bu sayede kepenk açılır. Araç katında park eder. Kepenk kapanmadığı takdirde hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.

Makaslı Lift

Makaslı Lift, bulunduğu yerden yukarı doğru yükselmektedir. Böylelikle erişilmesi güç yerlere kolayca ulaşabilmektedir. Aynı zamanda makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlamaktadır.
Ayrıca makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri  güvenli bir şekilde kaldırır. Makaslı lift, yere  veya çukura da monte edilebilir. Üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere pek çok alanda makaslı liftler kullanılmaktadır. Forces Makina, kurulduğu günden beri pek çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur. 
Özellikle bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde, inşaat sektörünün farklı alanlarında, depolama işi yapan şirketlerde  çok fazla kullanılmaktadır.

Makaslı Lift ya da Makaslı Platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için ya da makaslı lift veya makaslı platform fiyat teklifi almak için bizi iletişim numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Veya https://forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.