BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Oto Ekspertiz Hakkında

Oto Ekspertiz Hakkında

Oto ekspertiz; Fransızca kökenli “expert” sözcüğünden gelmektedir. Bu sözcük Türkçe’ye eksper şeklinde çevrilmiş günlük konuşmalara dahil edilmiştir. Eksper, belirli bir konuda kapsamlı ve teknik bilgiye sahip kişi anlamını taşımaktadır. 2. el “oto ekspertiz” ise uzmanların teknik cihaz ve ekipmanlarla araçlarda en kapsamlı şekilde incelenmesidir. Bu sayede onlar hakkında rapor bildirmesi anlamını taşımaktadır.

Araç Ekspertiz Raporları

Araç ekspertiz raporları ilgili otomobilin önceleri  yaşadığı kazalardan geçirdiği boya işlemlerinden değiştirilen parçalara, mekanik aksamında bozulan parçalarına yakın tarihte masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar araçların detaylı incelemesinden  oluşmaktadır. Yani ekspertiz detaylı inceleme yapar. Sonra bu işlemin yapılmasını isteyen kişiye yazılı rapor ve bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Ekspertiz yapılmadan ikinci el otomobil satın alma yapılması durumunda çok daha sıkıntı yaşarsınız. Çünkü maddi manevi sonuçlarla karşı karşıya kalınacağından, oto ekspertiz oldukça önemli bir işlemdir.

Kısacası, araçlarınızın gerekli bakım ve onarımı için Ümraniye Oto Ekspertiz firmaları ile irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede araçlarınızın gerekli işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılır.

2. El Araçlarda Oto Ekspertiz

2.el araç alım ya da satım yaparken mutlaka aracımızı ekspertize göstermemiz gerekir. Araçta hangi hasarlar var en ince ayrıntısına kadar bakılması gerekmektedir. Ekspertiz Firması aracınızın motoruna, frenlerine, kaportasına, beynine ve daha bir çok test yaparak size detaylı bir rapor vermektedir.

2. el araç almak isteyen kişiler Dr ekspertiz aracılığıyla tarafsız ekspertiz raporu alır. Ayrıca alacağı araçla ilgili en net ve doğru bilgilere ulaşır. Bu sayede bilinçli bir şekilde aracı alıp almayacağına karar verir.

Profesyonel ekip ve % 100 Güvenli ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca ekspertiz yapılmıştır. 2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı adresteyiz.

Ümraniye Araç Ekspertiz, her markayı yayınlayan Türkiye’nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal ekspertiz Hizmetidir. 2.el Otomobil oto ekspertiz Raporu oto rapor yalnızca Ümraniye oto ekspertiz raporu düzenliyor, oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor. Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, güvenli sürüşler için her daim adresimize bekliyoruz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul
0555 067 61 32
info@otoekspertizumraniye.com
www.otoekspertizumraniye.com
0216 365 01 06