BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri; Bursa denildiğinde akla gelen inegöl mobilya ve yöresel lezzetleri olsa gerek. Tarihi bir kent olan Bursa İnegöl taraflarında karşımıza çıkan İnegöl Mobilya Vadi karşılaştığımız İnegöl genç odası, çocuk odaları,yemek odaları, yatak odaları, koltuk takımları mobilyaya olan bakış açımı ve dekorasyon fikirlerimi yeniledi adeta ampul yaktı diyebilirim.

Profesyonel dinamik bir ekibe sahipler müşteri memnuniyeti olarak son derece puanlamaları iyi satış sonrası hizmetleri de gayet başarılı ürünlerinin arkasında duruyorlar https://www.inegolmobilyavadi.com/ dan ürünlere göz atabilir bıraktığımız iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

Firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Firmanın modelleri oldukça yenilikçi şık ve ince çizgilere sahip olduğunuzda sadece sizde varmış hissine kapılabilirsiniz.

İnegöl mobilya yıldız yatak odası takımı ürünlerinden sadece bir tanesi, Ürünü mermer desenli yani son dönem modasını sizler için içinde barındırıyor, kendinden bazalı oldukça şık bir ürün inegöl mobilya yıldız yatak odası takımı. Dış kapıları aynalı olan bu ürünümüzün, içleri katon kaplama olup, seyyar raf sistemi bulunuyor. Koton kaplama işlemi, elbiselerimiz uzun süre dolap içinde beklese bile, elbiselerimizin sararmasına, kararmasına engel oluyor.

Dolabımız eşya türlerine göre özel olarak dizayn edilmiştir. Pantolan askılığından tutun, uzun elbiseler için yapılmış ayrı bölüme kadar, dolap tasarımı her elbise türü için kullanıma uygun. Komodinler ve şifonyerler aynı şekilde mermer desenlidir. Karyolamızın yan tahtalarının altında led aydınlatma mevcuttur. Başlık ve karyola yan tahtalarının kumaşlarını, istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz

Firmanın Ürünlerinden Bazıları

Bu ürünümüz ile birlikte size önerebileceğimiz ürünler arasında, Yıldız Yemek Odası Takımı, Abant Chester Koltuk Takımı, Focus Koltuk Takımı, Astana Modern Koltuk Takımı yer almaktadır. İlgili linklere tıklayarak, bu ürünlerimizi de detaylı olarak inceleyebilmektesiniz Ürünler birbirleri ile uyumludur, kullanıcı zevklerine uygun olarak renk değişimi ve kumaş değişimi yapılabiliyor

Uygun ve Modern estetik algısını kullanan firmalar arasında olan İnegöl Mobilya Vadi Bursa İnegöl’ün sayılı firmalarındandır. İnegöl düğün paketleri Yatak odası yemek odası country vintage koltuk takımları her tarza uygun mobilyayı bulabilmeniz mümkün.