BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Neden Dr Oto Ekspertiz

Neden Dr Oto Ekspertiz

Dr araç ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr Esenyurt oto ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Dr Ümraniye oto ekspertiz Ümraniye ve İstanbul’un hemen her bölgesinde oto ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri sayesinde müşterilerinin talep ve isteklerini karşılarken aynı zamanda memnuniyetlerini de sağlamaktadır. 2. el araç satın almak isteyen kişiler araçla ilgili her türlü bilgiyi edinebilmek ve aracın artı masrafları ile ilgili bilgi edinebilmek için ekspertiz hizmetinden faydalanmaktadır.

Dr ekspertiz personelleri her biri alanında uzmanlaşmış ve son teknoloji cihazları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve titiz çalışma prensibi ile de müşterilerinin gönlünü fetheden personeller; araçların incelemesini yaptıktan sonra yazılı ve sözlü olarak rapor vermektedir. Bu sayede araçla ilgili her türlü bilgi müşteriye aktarılır ve doğru bir karar vermesi sağlanır.

Asıl merkezi Ümraniye’de oto ekspertiz olan Dr oto ekspertiz; Tepeüstü oto ekspertiz, Tuzla oto ekspertiz, Çekmeköy oto ekspertiz, Kavacık oto ekspertiz, Pendik oto ekspertiz ve  Kaynarca oto ekspertiz gibi bayileri arasında size en yakın bayisine ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer bayileri için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır. https://www.drekspertiz.com/ linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.