BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Mobilya Kampanyaları

Mobilya Kampanyaları

Evlerimizde bulunan mobilyalar neler diye sorsam tek tek saymaya başlayacaksınız eminim Örneğin; Koltuk Takımları ,Yemek Odalarını, Yatak Odaları Çocuk Odaları, bazen önemsiz görünen baza’lar değişen trendlerle birlikte insanların kıyafet tarzını değiştirdiği gibi insanlarda her sene evin yenilenmek istiyor ve modaya ayak uydurmak istiyor. Bu nedenden dolayı ülkemizde yeni evli çiftler başta olmak üzere mobilyalarını değiştirmek isteyen tüm müşteriler yeni kampanyaları ve fırsatları takip ediyor..

2022 yılının yaz sezonu yaklaşmaya başlamasıyla birlikte mobilya üreticileri ve mağazaları yeni kampanyaları tüketicilere sunmaya başlıyor. Bende Bugün sizlere Bursa’da faaliyette olan inegöl Mobilya Vadi’nin yapmış Olduğu kampanyalardan bahsetmek istiyorum… Bu kampanyalarla evinizi çok güzel, rahat ve ergonomik mobilyalara kavuşmanız hiçte zor değil.. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizi takip etmeniz ve 2022’nin yeni mobilya kampanyalarına göz atmak

Koltuk Takımlarında
İnegöl İnfinity Koltuk Takımı  Modern inegöl Koltuk Takımları %5 Varan İndirim
Yemek Odası Takımlarında
İnegöl Legno Yemek Odalarında Atlantis Yemek Odalarında %5 Varan İndirim
Yatak Odası Takımlarında
İnegöl Lotus Yatak Odaları,Boğaziçi Yatak Odalarında %5 Varan İndirim

Üstelik Nakliyat ve Montaj Avantajıyla Kredi Kartına 9 Taksit İmkanıyla evinizin her odasını rahatlıkla yenileyebilmeniz için her oda içi ayrı ayrı kampanyalarla evinizi 2022 mobilya modasına uygun dekore edebileceksiniz.