BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Kadınlar ve Takılar

Kadınlar ve Takılar

Kadınlar için giyim kuşam oldukça önemlidir. Özellikle de dışarı çıkarken daha bir bakımlı olmaya özen göstermektedir. Giyimdeki şıklık, sadelik yada şatafat kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kimisi etek-bluz, kimisi pantolon-gömlek tercih ederek kendi tarzını oluşturmaktadır. Örneğin özel bir gününüz var ve ne giyineceğinizi, nasıl bir takı takacağınızı düşünüyorsanız öncelikle bilmelisiniz ki seçiminiz tarzınızı ve zevkinizi yansıtmalıdır.

Nişana gittiğinizi düşünelim ve bu nişan çok yakınınızın. Sadeliği ve şıklığı ön planda tutmak isterseniz, çok dekolteli olmayan, uzun siyah bir elbise giyinebilirsiniz. Aynı zamanda Canan Yolaç Stamboul Secret Of Stamboul White Efsanevi Denizatı Kolye/Broş modelini tercih edebilirsiniz.

Kadınların sevdiği aksesuarlardan biri olan takılar, her kadının severek taktığı ve her kadına ayrı bir zarafet ve  değer katan ürünlerdir.  Giyilen her kıyafet takı ile bir başka durur çünkü. Aynı zamanda kadının kişiliğini yansıtan ayrı bir parçadır. Özellikle  böyle özel tasarımlar paha biçilemez. Bazı kadına büyük halka küpeler çok yakışır. Ve baktığımız an onu tamamlamış hissini verir. Bazısına da küçük minicik bir küpe çok yakışır. Bazen küçücük bir takı bir bakmışsınız kombininizin eşsiz bir parçası olmuştur. Bu yüzden kadınlar için takı vazgeçilmezdir. Öyle ki artık kadınlar kadar artık erkeklerinde bileklik, yüzük, küpe taktığını görmekteyiz. Ayrıca kol düğmelerini de unutmamak gerekir.

Bununla birlikte kadınlar sadece hem cinslerini değil erkeklerin de takılarına çok fazla dikkat ederler. Erkeğin seçmiş olduğu kol düğmeleri, broşlar ve saatler kadınlara onlar hakkında fikirler vermektedir. Erkeklere hitap eden özel tasarımları ile de Canan Yolaç Stamboul markasında, erkeklere göre de pek çok çeşit mevcuttur. İkonik tasarım kol düğmeleri bu ürünlerden biridir.

Canan Yolaç birbirinden farklı model ve şık tasarımları sunmaktadır. Özel koleksiyon, ikonik tasarım, mitolojik tasarım gibi özel tasarımları incelemek için Canan Yolaç Stamboul sitesini inceleyebilirsiniz. Bu sitede birbirinden şık yüzük, bilezik, bileklik, gerdanlık, kol düğmesi ve broş gibi özel ürünleri görebilirsiniz.

Bunlardan bazıları şunlardır. Secret Of The Universe Olive Green & Yellow Crystal Kolye, Power Of Spirit Navy & Green Crystal Elegan Kartal Broş, Mystery Of Art Powder Pink Crystal Mitolojik Sfenks Broş’dur. Diğer ürünleri incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.