BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Kombinlerde Aksesuar Olarak Takılar

Kombinlerde Aksesuar Olarak Takılar

Her bireyin kendine has bir stili vardır. Her ne kadar bazen modanın ortaya koymuş olduğu çizimler revaçta olsa da günümüzde insanlar kendilerine özgü farklı kombinlerle bunları değiştirebilmektedirler. Kombinlerimizde çok fazla aksesuardan yararlanırız. Bu bir fular, kravat, çanta, şapka veya takı olabilir. Özellikle takılar her yaştan bireyin kendine özgü zevkleriyle kullanmış olduğu aksesuarlardır. Ve bu aksesuarlar stilimizi tamamlayan en iyi parçalardır.

Eski tarihlerden günümüze kadar uzanan ve hala takılarda kullanılan semboller hala çok ilgi görmektedir. Bunların başında ejderha, fil, şahmeran, denizatı gibi semboller gelmektedir. Özellikle bereket, güç ve bilgeliği sembolize eden bu figürler takılarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul’un koleksiyonu mistik, mitolojik ve ikonik tasarımlardan oluştuğu için bu figürleri çok fazla görebilirsiniz.

Özel tasarım takılardan oluşan cananyolacstamboul markası koleksiyonundaki çeşitliklerle göz doldurmakta. Hem kadın hem de erkekler için tasarımları olan cananyolacstamboul’da sizde zevkinize göre parçalar bulabilirsiniz.

Koleksiyonunda mitolojik tasarım kol düğmelerinden, ikonik tasarım küpelere, mistik tasarım rozetten, mitolojik tasarım kolyelere pek çok ürün görebilirsiniz. Örneğin, bir iş toplantısı için giyeceğiniz takım elbisenin üstüne Power Of Love Dark Blue & Green & White Mitolojik Şahmeran Rozet çok yakışacaktır. Bu rozette kullanılan şahmeran sevgiyi ve aşkın gücünü temsil etmektedir. Veya güzel bir akşam yemeği için sade siyah bir elbisenin üstüne Inner Child White & Ruby Crystal Fantastik Zürafa Broş çok hoş duracaktır. Bu broş hayatın değişik renklerini keşfetmeyi, seyahat etmeyi ve macerayı sevenler için eşsiz bir parçadır.

Bu ürünler dışında cananyolacstamboul web sitesinde mitolojik tasarım küpe, mistik tasarım bileklik, ikonik tasarım broş, mitolojik tasarım yüzük, mistik tasarım rozet, ikonik tasarım kol düğmesi, mitolojik tasarım bileklik, mistik tasarım kolye olmak üzere pek çok ürünü görebilirsiniz.

Bunlardan bazıları şunlardır: Jr. Secret Of The Universe Ametist Crystal Mitolojik Rozet, Harmony of Contrasts Ruby Crystal Bileklik, Inner Child Olivegreen Fantastik Zürafa Kolye/Broş, Aşk-ı Siyam White&Black Crystal Büyük Siyam Kedisi Küpe, Infinity Flower Gold Print Çiçekli Küpe, Inner Child White & Ruby Crystal Fantastik Küpe.