BYKONU

Bilgi, Ürün, Hizmet Portalı

Rumeli Nakliyat Eşya Depolama

Rumeli Nakliyat Eşya Depolama

Rumeli nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde eşya depolama konusunda hizmet vermektedir. Eşya depolama hizmetimiz ile ev, yazlık, iş yeri gibi alanlara ait eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolama alanlarımızda dış etkenlere. tozlanmaya ve haşerelere karşı güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Eşya depolama ekiplerimiz, eşya depolaması için talep edilen adreslere 1 iş günü içerisinde gitmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler de yer alan eşyalar çok dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir.

Rumeli nakliyatın, eşya depolama hizmetinde yer alan bir diğer hizmeti de anahtarlı ev eşyası depolamadır. Ayrıca evini tadilata veren, geçici görev değişikliği olan yada kiralık daire arayışında olan müşterilerimiz için de günlük, haftalık yada aylık depolama hizmeti sunmaktayız.

Firmamız, eşya depolama firmaları içinde en ekonomik hizmeti vermektedir. Paketleme, yükleme, nakliye ve geri teslimat gibi işçilikler ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Maddi açıdan değerli olan eşyalarınızda özel muhafaza yöntemleri kullanılmaktadır.

Eşyalarınızı depolamak için firma arayışında olduğunuzda, fiyatlar kadar hizmetinin de kaliteli ve güvenli olması gerektiği düşünülmesi gerekir. Çünkü bazı firmalar eşyaları düzgün yerleştirmediğinden eşyalarda deformeler olmaktadır. Rumeli nakliyatta böyle bir durumla karşılaşmanız söz konusu bile olamaz. Ekiplerimiz, tüm eşyalarınızı, kapalı oda ve raf bölmelerine yerleştirmektedir. Bu sayede eşyalarınız hırsızlık, su baskını, yangın gibi durumlara karşı tamamen güvenli bir şekilde korunmuş olur. Ayrıca düzenli bir şekilde her hafta depo kontrolü ve sayımı yapılmaktadır. Böylece eşyaların kaybolması, birbirine karışması ve yanlış teslimatın yapılması da önlenmiş olur.

Rumeli Nakliyat olarak bizler, bireylerin talepleri doğrultusunda depolama ihtiyaçlarını problemsiz bir şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyetini onların istedikleri süreçlerde sağlamaya çalışıyoruz. Verdiğimiz eşya depolama ücretlerinde de hem kalite hem de uygun fiyatlarla her kesime hitap etmekteyiz. Eşya depolama ücretleri bölgeden bölgeye, dairelerin büyüklüğüne ve muhafaza edilecek süreye göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda eşyaların maddi değerlerine göre fiyatlandırma yapmaktayız.

Firmamız kurumsal firmalara, ofislere ve rezidanslar için de eşya depolama desteği vermektedir. Eşya depolama hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.